Panowie, czym zrzucę DVD na dysk z zachowaniem dźwięku DTS/Dolby ?
Szukaj
Panowie, czym zrzucę DVD na dysk z zachowaniem dźwięku DTS/Dolby ?
najlepiej mkv ale może być też avi. W zasadzie cokolwiekChcę koncert Petera Gabriela zrzucić i zależy mi na zachowaniu dzwięku
Ja do ripowania płyt używam tego: http://www.winxdvd.com/
Na stronie chwalą się, że umi zachować dźwięk w standardzie 5.1, czy innym Dolby. Ja niegdy nie próbowałem. Tzn nie próbowałem odtworzyć, tego co zripowałem na sprzęcie zgodnym z Dolby.
Dvd Decrypter albo Dvd Shrink do formatu ISO. Potem odpalasz np za pomocą Daemon Tools.
D200+słoiki
Growing Up z Włoch
Majek - dokładnie. Po prostu nie lubię jak mi napęd w kompie buczyOpcja z obrazem ISO jest OK ale jak będę chciał to na TV wrzucić bez kompa to już klapa
Skontaktuj się z nami