Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Ripowanie DVD

  1. #1

    Domyślnie Ripowanie DVD

    Panowie, czym zrzucę DVD na dysk z zachowaniem dźwięku DTS/Dolby ?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    najlepiej mkv ale może być też avi. W zasadzie cokolwiek Chcę koncert Petera Gabriela zrzucić i zależy mi na zachowaniu dzwięku

  4. #4

    Domyślnie

    Ja do ripowania płyt używam tego: http://www.winxdvd.com/
    Na stronie chwalą się, że umi zachować dźwięk w standardzie 5.1, czy innym Dolby. Ja niegdy nie próbowałem. Tzn nie próbowałem odtworzyć, tego co zripowałem na sprzęcie zgodnym z Dolby.

  5. #5

    Domyślnie

    Dvd Decrypter albo Dvd Shrink do formatu ISO. Potem odpalasz np za pomocą Daemon Tools.
    D200+słoiki

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    najlepiej mkv ale może być też avi. W zasadzie cokolwiek Chcę koncert Petera Gabriela zrzucić i zależy mi na zachowaniu dzwięku
    A ktory ten koncercik ?
    Pozdrawiam:
    Jaromir

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hcman Zobacz posta
    Dvd Decrypter albo Dvd Shrink do formatu ISO. Potem odpalasz np za pomocą Daemon Tools.
    Ale to chyba chodzi o oglądanie z gwizdka w TV, czy w innym odtwarzaczu.

  8. #8

    Domyślnie

    Growing Up z Włoch

    Majek - dokładnie. Po prostu nie lubię jak mi napęd w kompie buczy Opcja z obrazem ISO jest OK ale jak będę chciał to na TV wrzucić bez kompa to już klapa

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Growing Up z Włoch
    A to jest ten który jest na oficjalnym wydaniu Growing Up ? Tak BTW to koncerty Gabriela to dla mnie masakra (w dobrym słowa znaczeniu Zastanawiam sie nad wycieczka do Berlina w maju na koncert z New Blood Orchestra.
    Pozdrawiam:
    Jaromir

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Growing Up z Włoch

    Majek - dokładnie. Po prostu nie lubię jak mi napęd w kompie buczy Opcja z obrazem ISO jest OK ale jak będę chciał to na TV wrzucić bez kompa to już klapa
    Poszukaj programiku do spowalniania obrotów napędu DVD - prędkość x1 wystarczy, nie musi zasuwać na full.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •