Łomatko.... Napęd w odtwarzaczu DVD (w sensie kino domowe) chcesz spowalniać? Struś chce sobie oglądać koncert w TV, nie w kompie. Struś, ten programik, co Ci linka podrzuciłem jest fajny. Jak chcesz, to Ci mogę zrobić jakąś próbkę z dźwiękiem 5.1 (przynajmniej spróbuję) i Ci gdzieś wsadzę na serwer do pobrania.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami