Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Exclamation Nikon D90 Problem

    Witam od poniedziałku jestem właścicielką nikona d90 odpaliłam wsadziłam kartę i działał teraz kupiłam nowa lepsza i nie mogę tamtej wyjąc nie wiem co jest grane ? Proszę o Pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    A w jaki sposób próbujesz ją wyjąć?? Delikatnie naciśnij i powinna sama wyskoczyć.

  3. #3

    Domyślnie

    Naciskam delikatnie i wyskakuje do połowy próbuje wyjąć i nie moge

  4. #4

    Domyślnie

    Może sformatowanie karty w aparacie pomoże ? ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez feergy Zobacz posta
    Może sformatowanie karty w aparacie pomoże ? ?
    Nie no przestańcie Co ma formatowanie karty do jej nie możliwości wyjęcia z gniazda ??.
    Najprawdopodobniej zacięła się przez ten malutki przełącznik z boku (lock). Musisz ją z wyczuciem wyjąć. Możesz przy tym urwać ten przełącznik, wtedy koniecznie go musisz wydobyć z gniazda żeby szkód nie narobić !!
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Boje się ja sama wyjąc ze coś popsuje czy coś może jutro pojadę do punktu nikona może pomogą

  7. #7

    Domyślnie

    Poruszaj ją delikatnie na boki jednocześnie delikatnie ciągnąć. Jak nie puści to dla swojego spokoju podjedz do jakiegos serwisu foto.
    Z ciekawości aparat kupiłaś nowy w sklepie czy jest to używka ? Jaka karta ?
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Ale po wysunieciu karty do polowy zawsze jest lekki opor i sama sie blokuje zeby nam nie wypadla na ziemie(piasek lub kaluze) wiec moze troszke mocniej sprobuj.

  9. #9

    Domyślnie

    Taj jak pisze Ptaku: pociagnij nieco mocniej Taka sama blokada jest przy baterii żeby nie wypadła.
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  10. #10

    Domyślnie

    Jeżeli nie dasz rady to pojedż w te miejsce http://www.okserwis.com.pl/sklep/ind...id=12&Itemid=2 Ten adres polecił kiedyś HARB. Oddałem tam obiektyw do serwisowania i wywiązali się medal za niewielkie pieniądze.. Na pewno Ci pomogą.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •