Witam,
Miałem podobny problem gdy włożyłem kartę, która z boku miała LOCK'a. Złapałem ją (tą wysuniętą część) i delikatnie ciągnąć i ruszając na boki puściła. Prawdą jest również, że sama szyna od karty na blokadę, żebyśmy jej nie zgubili podczas wyciągania karty.
Jeżeli wysuwa się karta po wciśnięciu bez problemu to ją po prostu wyciągnij, Jeżeli by Ci się zacięła to nie dała by się wcisnąć z powrotem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami