Witam,
czy ktoś może sprzedawał coś na ebay? Otóż szukałem trochę na temat tego jak wystawić przedmiot by był widoczny na europejskich (światowych) ebayach i znajduję sprzeczne informacje.
Nie mówiąc już o fakcie że na ebay.pl nie ma nic, pomoc jest tragiczna, support nie odpowiada i ogólnie nie mam pojęcia jak ten serwis nadal działa.
Jeśli ktoś coś sprzedawał i ma doświadczenie to bardzo bym prosił o wskazówki gdzie wystawić, jak i tak dalej. Wystawiając na ebay.pl mam komunikat że przedmiot będzie widoczny tylko na polskim serwisie. Na ebay.com w ogóle zdają się nie wiedzieć że istnieje coś takiego jak Europa ("Kontynent poza HAMERYKĄ? To musi być Kanada...").
Z góry dzięki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami