Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Sprzedaż na ebay.

    Witam,

    czy ktoś może sprzedawał coś na ebay? Otóż szukałem trochę na temat tego jak wystawić przedmiot by był widoczny na europejskich (światowych) ebayach i znajduję sprzeczne informacje.

    Nie mówiąc już o fakcie że na ebay.pl nie ma nic, pomoc jest tragiczna, support nie odpowiada i ogólnie nie mam pojęcia jak ten serwis nadal działa.

    Jeśli ktoś coś sprzedawał i ma doświadczenie to bardzo bym prosił o wskazówki gdzie wystawić, jak i tak dalej. Wystawiając na ebay.pl mam komunikat że przedmiot będzie widoczny tylko na polskim serwisie. Na ebay.com w ogóle zdają się nie wiedzieć że istnieje coś takiego jak Europa ("Kontynent poza HAMERYKĄ? To musi być Kanada...").

    Z góry dzięki.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  2. #2

    Domyślnie

    Jak przygotowujesz aukcje jest tam opcja gdzie mozesz ograniczyc wysylke do pewnych rejonow swiata np. EU, lub zablokowac wszystko poza swoim krajem zamieszkania. Korzystam z brytyjskiego ebay'a i czesto ta opcje wykorzystuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie na polskim takowej opcji brak. Na dodatek jak zaznaczę, że chcę wysyłkę na świat to dostaję komunikat że przedmiot zostanie wystawiony tylko w Ebay PL. : / Integracja serwisów krajowych jak widzę leży.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  4. #4

    Domyślnie

    A jestes pewien, ze to tak dziala?
    Czesto jak czegos szukam, to szukam na ebay.pl a tam mam rzeczy do kupienia z calego swiata....moze to tak dziala w druga strone?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też często szukam na ebay.pl i mam najpierw z państw EU (Austria, Niemcy, UK) a potem pod przerwą z całego świata. Ale ponoć na zagranicznych nie widać w ogóle jeśli wystawiasz z ebay.pl. Poza tym komunikat "Twój przedmiot będzie wyświetlany tylko w serwisie eBay Polska." jest dość niepokojący.

    Chyba wystawię na ebay.co.uk
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vall Zobacz posta
    Ja też często szukam na ebay.pl i mam najpierw z państw EU (Austria, Niemcy, UK) a potem pod przerwą z całego świata. Ale ponoć na zagranicznych nie widać w ogóle jeśli wystawiasz z ebay.pl. Poza tym komunikat "Twój przedmiot będzie wyświetlany tylko w serwisie eBay Polska." jest dość niepokojący.

    Chyba wystawię na ebay.co.uk
    Dokladnie, wystaw na angielksi i po sprawie, ja czasami widze przedmioty z Polski na Angielskim....

  7. #7

    Domyślnie

    Jak wystawiasz, to masz opcje wysyłki, które możesz edytować. I tam określasz, gdzie wysyłasz a gdzie nie chcesz. Prawdą jest, że nie jest to czytelne. Opcje te działają chyba tylko w zaawansowanym formularzu sprzedaży.
    FX był i się zmył...

  8. #8

    Domyślnie

    Jak kolega wyżej napisał, zaznaczasz opcję do jakich krajów nie chcesz wysyłać i tam się nie wyświetla Twoja oferta. To tak jak przy kupnie - na polskim e-bayou nie ma, a wejdziesz na np. angielski i jest (bo sprzedający nasz kraj zaznaczył jako zastrzeżony).
    totalna amatorka

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vall Zobacz posta
    Nie mówiąc już o fakcie że na ebay.pl nie ma nic, pomoc jest tragiczna, support nie odpowiada i ogólnie nie mam pojęcia jak ten serwis nadal działa.
    Chyba używam jakiegoś innego eBaya, bo na moim jest wszystko dokładnie opisane i wyjaśnione, a i na kontakt (mailowy) z obsługą nigdy nie narzekałem.

    http://pages.ebay.pl/help/export-index.html
    http://pages.ebay.pl/help/export-policies.html
    http://pages.ebay.pl/help/export-tips.html
    http://pages.ebay.pl/help/export-fees.html
    http://community.ebay.pl/forum/Sprze...4%99/100000003
    ...

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za linki Aras, jakoś nie dotarłem do tego. Co do obsługi to zwykle odpisują mi po 3-4 dniach.
    Tak czy siak, wystawione na ebay.co.uk. Dzięki wielkie wszystkim.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •