Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118
  1. #1

    Domyślnie FotoPro - co sądzicie o statywach/głowicach?

    Natrafiłem niedawno na stronkę http://fotopro.pl
    Jestem akurat na etapie szukania dobrego, ale taniego statywu i nawet mnie ta firma zainteresowała... Czy ktoś miał do czynienia ze sprzętem FotoPro?
    Podobno głowica FPH-52Q jest całkiem dobra (z forum vr360), jednak nie znalazłem żadnych opinii na temat samych statywów. Interesują mnie MGA-584 właśnie z głowicą FPH-52Q oraz MGA-684 z głowicą FPH-62Q.
    Jeśli ktoś wie cokolwiek więcej o tej firmie, to bardzo proszę o informacje o jakości tego sprzęt...
    Z góry dziękuję za wszelkie informacje

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez husky83 Zobacz posta
    ...Jestem akurat na etapie szukania dobrego, ale taniego statywu ...
    A kto będzie kupował te niedobre i drogie ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Heh, miałem zakładać podobny wątek Sam jeszcze nie macałem, sprzedawca w jedym sklepie, gdzie handlują i Triopo i Benro i Sirui twierdził, że Fotopro nie odbiegają jakością wykonania od tych najlepszych chińczyków. Niestety aby się samemu przekonać, trzeba będzie poczekać, bo kompletnie te statwy wyssało z rynku - jak twierdził gość u dystrybutora w miesiąc znikło wszystko co mieli z serii MGA, dostawa będzie jakoś w marcu.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    A kto będzie kupował te niedobre i drogie ?
    Może ktoś, kto ma za dużo kasy




    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    sprzedawca w jedym sklepie, gdzie handlują i Triopo i Benro i Sirui twierdził, że Fotopro nie odbiegają jakością wykonania od tych najlepszych chińczyków
    Do dobrze wróży

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    kompletnie te statwy wyssało z rynku - jak twierdził gość u dystrybutora w miesiąc znikło wszystko co mieli z serii MGA, dostawa będzie jakoś w marcu.
    Czyli jest szansa, że ktoś z forum kupił i powie co nieco o tych wynalazkach

  5. #5

    Domyślnie

    Na ten przykład tutaj macie opinię o karbonowym trójnogu.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6

    Domyślnie

    Potwierdzam Statywy Fotopro pojawią się w marcu, chętnych zapraszam do Łodzi, będzie można je pomacać i kupić w sklepie importera firmy Fo...foto.

  7. #7

    Domyślnie

    Mam i polecam. Kupiłem taki zestaw: MGA-684 z głowicą FPH-62Q. Mam go jakoś od Świąt BN, jak do tej pory wszystko działa jak należy. Uważam, że wyposażenie jak i wykonanie jest w porządku. Niestety moje doświadczenia statywowe jest ogranicznone do FotoPro i jakiegoś WF (VF??), ale ja jestem zadowolony z zakupu. Jak go brałem, to była ostatnia sztuka, z wystawy. Może faktycznie ludziska się rzucili na te statywy...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez draco1234 Zobacz posta
    Potwierdzam Statywy Fotopro pojawią się w marcu, chętnych zapraszam do Łodzi, będzie można je pomacać i kupić w sklepie importera firmy Fo...foto.
    No do Łodzi niestety mam troszkę za daleko ale mam pytanko, bo mam wrażenie, że wiesz coś więcej... Jaki rodzaj szybkozłączki jest stosowany w tych głowicach? Chodzi o to, że potrzebuję też adaptera szybkozłączki do czegoś innego i chciałbym, żeby mieć jeden typ szybkozłączek - odpinam aparat ze statywu i wpinam w adapter... Tylko pytanie - jaki to rodzaj szybkozłączki i gdzie można kupić taki adapter

    / EDIT /
    Patrząc na zdjęcia...
    http://www.ebay.pl/itm/50mm-Quick-Re...item4cf9a3ee5c
    Takie coś? Czy można takie coś dostać też w Polsce? Nigdy nie kupowałem na ebay i jakoś nie ufam im
    Ostatnio edytowane przez husky83 ; 21-02-2012 o 09:35

  9. #9

    Domyślnie Szybkołązka

    Mocowanie szybkołączni do głowicy przypomina nieco imadło, jak widać na zdjęciach http://allegro.pl/statyw-fotopro-pga...085196773.html
    Wygląda bardzo podobnie do tego, co przesłałeś w linku.
    Takich adapterów nie mamy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, bym rzucił pytanie szefostwu, czy możemy mieć, dam oczywiście znać.
    Ostatnio edytowane przez draco1234 ; 21-02-2012 o 11:34

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez weelkoo Zobacz posta
    Mam i polecam. Kupiłem taki zestaw: MGA-684 z głowicą FPH-62Q. Mam go jakoś od Świąt BN, jak do tej pory wszystko działa jak należy. Uważam, że wyposażenie jak i wykonanie jest w porządku. Niestety moje doświadczenia statywowe jest ogranicznone do FotoPro i jakiegoś WF (VF??), ale ja jestem zadowolony z zakupu. Jak go brałem, to była ostatnia sztuka, z wystawy. Może faktycznie ludziska się rzucili na te statywy...
    Osobiście sprzedawałem ten statyw i potwierdzam, seria MGA rozeszła się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

    Jakby co czekam na wszelkie opinie od użytkowników, będę wam je przekazywał wszystkie, nawet te niepochlebne, jeśli takie się pojawią.

    Piszcie do mnie na forum lub na andrzej@foxfoto.pl bądź draco1234@onet.eu
    Ostatnio edytowane przez draco1234 ; 21-02-2012 o 11:42

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •