Close

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 118
  1. #101
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie pasują juz zamówiłem sobie dodatkowa za 20 zl

  2. #102

    Domyślnie

    Żeby nie mnożyć różnych standardów płytek, można też pomyśleć o czymś takim: http://www.stopfoto.pl/manfrotto-323...l,4,11478,9942
    Przykręcamy to do dowolnej głowicy (ja mam właśnie na FotoPro) i nadal mamy jeden standard Manfrotto 200PL. Trochę drożej, ale wygodniej.
    Jacek

  3. #103

    Domyślnie

    Czy wśród nas jest ktoś, kto wytłumaczy mi jedną rzecz? Chciałem zakupić Fotopro MGA-684. Na stronie producenta opisany jest jako MGA-684N, a w większości aukcji na Alle są bez N. Czy ma to jakieś znaczenie, nie udało mi się tego ustalić. Dodatkowo w opisie też są pewne rozbieżności w specyfikacji w porównaniu z tą na stronie. Czy to jeden i ten sam statyw, i nie było różnych jego wersji? Czy ta z N to jakaś odświeżona wersja? Ceny w każdym przypadku takie same. Ktoś coś wie na ten temat?
    Ostatnio edytowane przez bahuone ; 14-01-2017 o 23:00

  4. #104

    Domyślnie

    To jest nowa wersja statywu. Część sklepów ma jeszcze stare, a cześć nowe, ale nie zmienili oznakowania.
    Czym się różni od starszego bez "N" - nie wiem.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #105

    Domyślnie

    Dzieki. Wszystko juz wiem.

    Wymęczone na G2

  6. #106

    Domyślnie

    Kupowałem 2 lata temu, mam z literką "N".

  7. #107

    Domyślnie

    Ciekawa sprawa

    Specyfikacja producenta: http://fotopro.pl/produkt/statyw_mga...a_fph-62q.html

    Tutaj specyfikacja tego z N:


    A tutaj bez:


    Screeny pochodzą z aukcji na Allegro.

  8. #108

    Domyślnie

    Obie specyfikacje są w miarę poprawne, odnoszą się tylko do innych rzeczy.
    Waga nóg - 1.6kg, waga z głowicą 2kg
    wysokość minimalna - 24cm w pozycji normalnej i 5cm w pozycji odwróconej.

    Ja właśnie sprawdziłem swój (kupiony prawie 3 lata temu) i też mam MGA-684N+, a na stronie było tylko MGA-684N - tak, "N"-ka była już dawno, tylko dodali plusa.
    A jakiś rok, półtora temu czytałem, że fotopro wprowadziło nowsze wersje swoich statywów.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #109

    Domyślnie

    Jak dla mnie na każdej aukcji jest ten sam statyw tylko opisy pomieszane. Nawet na oficjalnej stronie podane są dwie różne wysokości. A masa realna z głowicą to 2160 g.

    ps. mój też jest z jakimś "plusem" na pudełku...

  10. #110

    Domyślnie

    Aby rozwiać wszelkie wątpliwości skontaktowałem się z jednym z dystrybutorów marki Fotopro na Allegro (listę można znaleźć na stronie fotopro), i taką odpowiedź otrzymałem. Jakby ktoś miał podobne rozterki co ja, to być może skorzysta. Czyli warto brać z oficjalnej dystrybucji Z przyczyn oczywistych nie podam z kim się kontaktowałem.

    W dystrybucji (jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Fotopro) model 684 występuje w dwóch wersjach: MGA (aluminium) i MGC (karbon). Wszelkie dodatkowe znaki, symbole wynikają z polityki producenta, nie wnoszą większych zmian w sprzęcie. Kupując nowy statyw, otrzymuje Pan wersję z ostatniej dostawy oznaczoną przez producenta MGA-684N+ (wersja z + ma poprawioną konstrukcję głowicy).

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •