witam.
czy jest na forum osoba zajmująca się hodowlą Yorków lub może szczęśliwi posiadacze "osobnika" tej rasy bo chciałem zrobić córce ( 4 lata ) taki "mały" prezent w postaci pieska i zastanawiam sie nad płcią.
Może jest ktoś kto podpowie czy dla mojej córki lepszy będzie pies czy suczka, będę też wdzięczny za podpowiedzi na co zwrócic uwage przy wyborze szczeniaka.
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami