Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41

    Domyślnie

    Te ramki od v600 - gdzieś był link gdzie to można kupić... mogłby ktoś pomóc i podesłać? Szukam, szukam i nie widzę...

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Te ramki od v600 - gdzieś był link gdzie to można kupić... mogłby ktoś pomóc i podesłać? Szukam, szukam i nie widzę...
    dea.com.pl
    Pozdrawiam,
    Marcin

  3. #43

  4. #44
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norbibxl Zobacz posta
    kompatybilnosc szybek w Epsonach:
    maly obrazek (szybka o wym 225x35mm) - 1680, 3200, 4490, 4870, 4990, V500, V600, V700, V750
    holder MF (szybka o wym 140x61mm) - 4490, 4870, 4990, V500
    holder MF (szybka o wym 225x61mm) - V600, V700, V750

    ja mam 4990 i ten podany wymiar pasuje idealnie
    Niestety do poniedziałku jestem w hotelu nie moge zmierzyc swojej ale ja mam podobno standardowa szybke w v500 i chciałbym by była dłuższa o ok. 5 mm - ramke pozbawilem oryginalnych uchwytów do kliszy ...

    Jeśli szybka jest na styk na końcu kliszy jest przebarwienie od załamania światła od pionowej powierzchni i dlatego chciałbym dłuższa ...

  5. #45
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    Odkopię temat, bo też myślę o szybkach do 4990.

    Czy ktoś mógłby wrzucić porównanie skanu z szybką scanassist i bez tejże?

    A te szybki u szklarza - ktoś to ostatecznie zamawiał?

  6. #46

    Domyślnie

    enthropia - szkoda zachodu - serio, skanuje sporo bo dla siebie i dla znajomych i robilem kilka prob i roznice sa niezauwazalne chyba, ze masz mocno zrolowany film wtedy faktycznie szybka pomaga rozprostowac taki film, ale wplywu np na ostrosc (jak pisze sprzedawca na znanym serwise) nie ma to zadnego - wg mnie. moze to tez kwestia jakosci szkla bo te z netu to zwykle szybki trawione chemiczne, a nie szklo optyczne. Takie jest moje zdnaie w tym temacie.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norbibxl Zobacz posta
    enthropia - szkoda zachodu - serio, skanuje sporo bo dla siebie i dla znajomych i robilem kilka prob i roznice sa niezauwazalne chyba, ze masz mocno zrolowany film wtedy faktycznie szybka pomaga rozprostowac taki film, ale wplywu np na ostrosc (jak pisze sprzedawca na znanym serwise) nie ma to zadnego - wg mnie. moze to tez kwestia jakosci szkla bo te z netu to zwykle szybki trawione chemiczne, a nie szklo optyczne. Takie jest moje zdnaie w tym temacie.
    popieram, miałem z betterscaningu szybke do V500 i jedyny efekt to taki, że czasem niutony mi wyłaziły.
    Chociaż plus był taki, że skanowało się z napisami na perforacji
    + 100% do lansu

  8. #48

    Domyślnie

    Dokladnie Robert jest jak mowisz - anty newtonowskie szybki, a newtony az milo

    ps. wlasnie skanuje jakies portry i jak nie zapomne to zrobie skan z szybka i bez dla porownania

  9. #49
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norbibxl Zobacz posta
    enthropia - szkoda zachodu - serio, skanuje sporo bo dla siebie i dla znajomych i robilem kilka prob i roznice sa niezauwazalne chyba, ze masz mocno zrolowany film wtedy faktycznie szybka pomaga rozprostowac taki film, ale wplywu np na ostrosc (jak pisze sprzedawca na znanym serwise) nie ma to zadnego.
    O widzisz. Dzięki za wiadomość. Ja staram się dbać o negatywy, tzn. w miarę dokładnie je suszę i prostuję. Liczyłem na to, że szybki będą w stanie poprawić ostrość. No ale jak twierdzicie, że szkoda zachodu, to chyba sobie odpuszczę. 55 zł za komplet 135+120... trochę drogo.
    Dzięki, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez enthropia ; 30-05-2012 o 22:25

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •