Cytat Zamieszczone przez dpzcwa Zobacz posta
po 2 miesiącach dostałem info że jest to bardzo dziwna usterka itd.
Ale co dokładnie Ci powiedzieli, dosłownie, że "Nie wiemy co to jest, to jakaś bardzo dziwna usterka..."?
Czy jak zdejmiesz obiektyw, ustawisz sobie czas powiedzmy ta 1/4s, zrobisz zdjęcie to też wszystko wychodzi czarne, czy może wtedy obraz jest szary/biały?