Witam,
mam pytanie do użytkowników aparatu Nikon D5000. Otóż na sekwencjach video podczas poruszania aparatem pojawia się efekt smużenia i jakby brak płynności ruchu. Jeżeli filmuję obiekty statyczne i nie poruszam aparatem, to wszystko jest ok.
Czy jest to wina kodeków, czy może po prostu tak ma być?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami