Bardzo krótko ją mam, ale klapa jest dobrze spasowana, jakieś szczeliny z boku się znajdą pewnie, ekspres na pewno lepiej uszczelni. W moim przypadku to miała być torba na spacery, na miasto itp. z łatwym i wygodnym dostępem do sprzętu, jednocześnie nie wyglądającą na torbę foto. Na większe wypady, wyjazdy jest plecaczek
Pozdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami