Zastanawiam się właśnie nad torbą kata DB-453.
Potrzebuje własnie małej nierzucającej się w oczy torby. Ma być możliwie mała ale pomieścić puchę z podpiętym szkłem + dodatkowy obiektyw. Mam zamiar tam wpakować D300s+N17-55 dodatkowym obiektywem (N12-24 lub N70-300).
Zastanawia mnie też rozwiązanie w tej torbie z tym odrębnym futerałem na puszkę. Ciekawe jak to się sprawdza
Ktoś z kolegów może ma ten model? Byłbym wdzięczny za wszelkie opinie o niej.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami