Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    nic niczemu nie zaprzecza - w końcu twarz to nie całe zdjęcie. światło jest bardzo miękkie, tworzy fajny ogólny klimat.
    po prostu buzia wygląda nieco nienaturalnie, chyba nawet nie tylko ja o tym pisałam. ale jest to moje subiektywne odczucie, opierające się na pierwszym wrażeniu. to była pierwsza rzecz, która przykuła moją uwagę i dlatego o niej wspomniałam.

  2. #12

    Domyślnie

    dziekuje Izo za wizyte i twoje subiektywne odczucie.
    Ja jednak mam swoje zdanie na ten temat... tylko dlatego ze ja wiem jak ta buzia wygladala na zywo.. i wiem co zrobilem ze zdjeciem podczas oborbki.
    ps. nie myslalem ze jako 16 letnia dziewczyna mialas zmarszczki mimiczne na buzi.



    pozdrawiam
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  3. #13

    Domyślnie

    1 - super czyste.
    2 - ciekawe kadrowanie.

    Reszta stanowi bardzo interesującą serię, każde wpada w oko i zatrzymuje, pierwsza dwójka to jednak moi faworyci.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •