witam.
mam kilka pytan w zwiazku z planowanym przeze mnie wlasnorecznym naprawieniem FF mojego D200 ze szklem Tokiny. Jesli ktos to robil badz wie to prosze o pomoc w nastepujacych kwestiach:
1) srubka od AF to ta umieszczona w glebi czy tak ?
2) srubki nie sa centryczne, wiec krecenie powoduje zmiane polozenia "lebka", ale obrot o 360 stopni w ktorakolwiek ze stron da pierwotne polozenie czy tak ?
3) czy ktos wie w ktora strone trzeba krecic srubka by eleminowac FF ?
4) mam sytuacje taka, ze obraz na matowce mam ostry tylko jest FF - wnioskuje zatem, ze bede musial regulowac tylko srubka od AF - czy mam racje ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami