Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Jarku pstrykaj po drodze pracy ile wlezie a potem sie obrobi w kolorze w BW ale klimaty jak zwykle u ciebie super.
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #12

    Domyślnie

    2 bardzo na tak,nie mam zastrzeżeń
    O jedynce napiszę tylko,że jest za ostro-twardo,poza tym OK.
    Fajnie masz z tym śniegiem-pozazdrościć!

  3. #13

    Domyślnie

    2 mi sie podoba. Fajny kadr, gra swiatla i cienia. Ciekawe kolory. Cieplejszy dol i chlodniejsza gora-dobrze to wspolgra. No ja za 2.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    [CENTER]Śnieg fotografuje (w takiej ilości) w tym roku po raz pierwszy i nie wiem czy sobie radzę z nim. Co myślicie??
    Jeśli ktoś sobie nie radzi z tym śniegiem, to raczej są to mieszkańcy tej pięknej krainy.
    Ty sobie poradziłeś doskonale
    Zdjęcia piękne.
    Pozdrawiam,
    Mirek

  5. #15

    Domyślnie

    Fotografie są bardzo ciekawe, przedstawiają tę krainę zupełnie inaczej niż większość z nas zna z fotografii.
    Mnie się obie podobają z naciskiem na drugą odsłonę!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #16

    Domyślnie

    Ja wybieram dwójkę, dla zdecydowanie ciekawsza, niż pierwsza. Bardzo fajnie to wyszło.



  7. #17

    Domyślnie

    Te drugie to cos pieknego,uwielbiam takie zdjecia...
    Nikon D70 + Tamron AF 24-70mm + Nikkor 55-200 + Sb-600
    Przepraszam za brak Polskich znakow,brak Polskiej klawiatury !

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    135

    Domyślnie

    Bajkowe foty ze szczególnym uwzględnieniem dwójeczki. Skoro w każdym czasie wydobywasz inne piękno z tej miejscówki może warto pokusić się o jakiś secik pt: "cztery pory roku" ??
    d-90, 18-105 , 35 f1.8,Sigma 10-20 F4-5.6 HSM, SB-600, lowepro inverse 200, Velbon Sherpa 600R i parę gadżetów

  9. #19

    Domyślnie

    Ja wybieram dwójeczkę - kompozycyjnie jakoś bardziej mi podchodzi i nie przeszkadzają mi nasycone kolory - sam ostatnio tak lubię
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  10. #20

    Talking

    Bardzo dobrze radzisz sobie z tym śniegiem, z aparatem jeszcze lepiej.
    Obydwa bardzo ładne ale wybieram 2 - ciekawsza kompozycja.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •