Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Coś... do kieszeni

    Witam!
    ---------------------------------------------------
    Nazbierała się "kupa" ciężkich klamotów. Jak wiem, że będę robił zdjęcia to cała radość z pakowania przebierania, wybierania. Jednak większość wyjść, wyjazdów odbywa się bez aparatu. I tak sobie wymyśliłem, aby dokupić coś małego, malutkiego, lekkiego i taniego, taniutkiego. Niechaj leży w teczce, schowku w samochodzie, kieszeni. Jak upadnie, zaleje się, zginie - płaczu nie będzie. Jak będzie kwiatek ciekawy, widoczek kolorowy, robal paskudny - to się wyciągnie i pstryknie. Nie musi być nówka, nowość, firma też dowolna. Wystarczy, że będzie fotki w miarę przyzwoicie generować.
    Jeżeli ktoś by miał ochotę swoją wiedzą - w co celować -za free się podzielić, to wdzięczny będę
    Ostatnio edytowane przez amirez ; 13-02-2012 o 17:53
    Tutaj jest... podpis

  2. #2

    Domyślnie

    używane Coolpixy S5 / S6 spełniają te wymogi
    A ze współczesnych to AW100
    Nikoniarz-majsterkowicz

  3. #3

    Domyślnie

    już pisałem o samsung es30 i znów pisząc polecam
    https://picasaweb.google.com/1118376...rzeSamsungEs30
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    już pisałem o samsung es30 i znów pisząc polecam
    https://picasaweb.google.com/1118376...rzeSamsungEs30
    Zdjecie polwyspow swietne
    A wracajac do tematu, mam AW100 i polecam.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za pomoc...
    Tutaj jest... podpis

  6. #6

    Domyślnie

    Jak nie jesteś zbyt wymagający, to i lepsza komórka wystarczy. Zawsze masz ją przy sobie, lekka, poręczna, a jakość do pewnych zastosowań w zupełności wystarczy
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    jak kupować to raz (na jakiś czas) a dobrze. Proponuję dołożyć i wziąć np panasonika lx5. jest malutki, zgrabny, ma super jasne szkiełko 24-90, stabilizację filmy hd, dobry wyświetlacz, metalową obudowę, pełny manual,RAWY, niezłą sporą matrycę o "właściwych" proporcjach . Sprawdza się na rowerze, łyżwach, wypadach w ciemniejsze miejsca, imprezkach. dla mnie gitara.

    noo doobra, doczytałem że miało być ttaaaaniuttkoo - te kryterium nie zachowane
    Ostatnio edytowane przez Zeb McKane ; 29-02-2012 o 11:52
    AMATOR

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Białystok
    Posty
    20

    Domyślnie

    Jeśli dysponujesz lampą błyskową do Nikona warto zastanowić się nad używanym Coolpixem P5000 lub P5100. Są to już dość stare aparaciki, ale solidne i o przyzwoitej jakości obrazu dla ISO 64 i 100. Do tego sanki do lampy błyskowej znacznie zwiększają ich możliwości. Sam używam P5000 od 4 lat i jedyne czego mi brakuje to filmy w wyższej rozdzielczości. Za 300 zł warto się zastanowić.
    D90, FE, F80, SB800, P5000, N18-105, N35, N50, N 70-300, N28-70, S55-200

  9. #9

    Domyślnie

    Proste i tanie do 300PLN:
    Nikon COOLPIX S2500; L23 .
    Canon A800, Sony ma kilka modeli więc dasz radę spokojnie coś sobie wybrać.
    Cytat Zamieszczone przez Zeb McKane Zobacz posta
    jak kupować to raz (na jakiś czas) a dobrze. Proponuję dołożyć i wziąć np panasonika lx5. jest malutki, zgrabny, ma super jasne szkiełko 24-90, stabilizację filmy hd, dobry wyświetlacz, metalową obudowę, pełny manual,RAWY, niezłą sporą matrycę o "właściwych" proporcjach . Sprawdza się na rowerze, łyżwach, wypadach w ciemniejsze miejsca, imprezkach. dla mnie gitara.
    Panasonic to ja mam TV, DVD, Toughbooka natomiast z wielką ulgą pozbyłem aparatu i nie wierzę już w to że do 1K można kupić u nich coś co wypadnie lepiej niż Nikon, Canon, Sony.
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szturmowiec Zobacz posta
    Jak nie jesteś zbyt wymagający, to i lepsza komórka wystarczy. Zawsze masz ją przy sobie, lekka, poręczna, a jakość do pewnych zastosowań w zupełności wystarczy
    ...komórka to nie to.
    Tutaj jest... podpis

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •