Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie PS CS5 poszarpane krawędzie przy powiększeniu 66,67%

    Witam,

    Przed zakupem nowego kompa (wydaje mi się raczej na 100%) miałem zawsze gładkie krawędzie przy każdym powiększeniu (nie tylko 25%, 50% czy 100% ale również 33,33% 66,67% itd).
    Od czasu zmiany kompa, krawędzie przy powiększeniu innym niż te "równe - standardowe", są poszarpane.

    Moje pytanie brzmi: czy to wina PSa i trzeba go zainstalować ponownie czy też jest to "zasługa" zmiany nVidii na ATI, która jakoś gorzej współpracuje w tym zakresie z PSem?
    A może problem leży jeszcze w innym miejscu?

    Będę wdzięczny za pomoc... bardzo
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  2. #2

    Domyślnie

    Wlacz wspomaganie karty graficznej w opcjach PS (zapomnialem, jak to sie nazywa).

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Wlacz wspomaganie karty graficznej w opcjach PS (zapomnialem, jak to sie nazywa).
    Jest włączone.
    Zmieniałem też opcję tego wspomagania i nic to nie dało.
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregory_21 Zobacz posta
    Witam,

    Przed zakupem nowego kompa (wydaje mi się raczej na 100%) miałem zawsze gładkie krawędzie przy każdym powiększeniu (nie tylko 25%, 50% czy 100% ale również 33,33% 66,67% itd).
    Od czasu zmiany kompa, krawędzie przy powiększeniu innym niż te "równe - standardowe", są poszarpane.

    Moje pytanie brzmi: czy to wina PSa i trzeba go zainstalować ponownie czy też jest to "zasługa" zmiany nVidii na ATI, która jakoś gorzej współpracuje w tym zakresie z PSem?
    A może problem leży jeszcze w innym miejscu?

    Będę wdzięczny za pomoc... bardzo
    Przeinstaluj i jak to nie pomoże, to coś z karta moze być..

  5. #5

    Domyślnie

    Reinstalka to dla mnie ostateczność... strasznie nie lubię przenosić tego wszystkiego, żeby było tak jak to sobie wcześniej powgrywałem czy poustawiałem

    Ale jak nie znajdzie się żadne rozwiązanie to pewnie będzie trzeba.

    A jeszcze jedno: pamiętam, że w ACR można było powiększać rolką myszki po przytrzymaniu ALT+SHIFT a teraz się nie da... wie ktoś coś na temat jakiejś zamiany w tym temacie albo zna jakąś opcję, którą trzeba zaznaczyć, żeby takie coś mieć?
    Przeszukałem cały ACR i pół Bridge'a ale nie znalazłem niczego takiego
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzwoń do jakiegoś helpdeska Adobe.

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli dobrze kojarze to u mnie w cs4 od zawsze na 66,67% itp krawędzie sa "takie sobie".

    ten typ tak ma.
    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •