Z całym szcunkiem, nie przepadam za Rutkowskim. Ale jakby nie patrzeć przyspieszyl rozwiązanie tej sprawy.Do policji także nie mam nic - nie mi oceniać ich postępowanie. W końcu mają swoje procedury.
Ale widać dwie rózne postawy:
- komendy w Sosnowcu
- komendy wojewódzkiej w Katowicach
Wydaje mi się, że wiecej taktu ma Sosnowiec - komendant potrafił podziękować Rutkowskiemu.
Niby policja mowi że jeszcze tydzień to by rozwiązali tą sprawę.
Dla mnie rachunek jest prosty - czym więcej czasu traci policja to tym więcej kasy idzie podatników. A tu wszędzie o kryzysie mówią a z kasa sie nie liczą
Szukaj





Skontaktuj się z nami