Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Gripy do D70 juz sa.

    Od jutra beda do kupienia. Poprosilem Huberta (czyli sprzedawce) o kontakt z Adminem w sprawie znizki dla czlonkow SUN.
    Pozdrawiam Karol

  2. #2

    Domyślnie

    Ile to mniej więcej kosztować będzie? Jestem zainteresowany...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #3

    Domyślnie

    Karolu, dzieki. Hubert jeszcze sie nie odezwal ale rozmawialismy jakis czas temu na ten temat.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie zdazyl bo wlasnie wyszedl ode mnie. Pewnie odezwie sie jakos pod wieczor. Co do kosztow to nie sa jeszcze dokladnie obliczone ale bedzie to troche ponad 400 zł.
    Pozdrawiam Karol

  5. #5

    Domyślnie

    nieźle...za tyle właśnie kupiłem mojego nikusia FG
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #6

    Domyślnie

    Od jutra beda do kupienia. Poprosilem Huberta (czyli sprzedawce) o kontakt z Adminem w sprawie znizki dla czlonkow SUN.
    Wszystko fajnie tylko gdzie je można kupić ?
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  7. #7

    Domyślnie

    nieźle...za tyle właśnie kupiłem mojego nikusia FG
    Bo Ty jestes zboczeniec co za starocia placi takie koszmarne sumy pieniedzy (witaj w klubie). Nie jestes trendowy i nie wydasz 400 zl na kawalek plastiku, ktory nijak sam zdjec nie zrobi.

    Za ponad 400 to ja mialem Yashice Mat.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja wiem ze bylo juz duzo watkow na ten temat ale moze strescic tutaj w kilku slowach mozliwosci tego gripa i oczywiscie napisac czego nie umie Chodzi mi dokladnie o ten model co jest sprzedawany.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie wiem czy Karol zakupil to urzadzenie (moglby wniesc cos od siebie) ale jutro porozmawiam z Hubertem (Foto-tip) i postaram sie przetestowac je rzetelnie na potrzeby forumowiczow.

  10. #10

    Domyślnie

    Ano zakupilem. Taka opinia na szybko: po pierwsze i dla mnie najwazniejsze zupelnie inne trzymanie aparatu w rece, chwyt jest duzo pewniejszy i bardziej stabilny, inaczej uklada sie tez srodek ciezkosci. Wszystko to ma duzy wplyw na zdjecia przy dluzszych czasach (latwiej utrzymac) i wygodniej pracuje sie z ciezszymi szklami (np z moja Sigma 180 ktora wazy jakis 1 kg). Dalej zyskujemy uchwyt do zdjec w pionie. Dodatkowo mamy mozliwosc zasilania naszego aparatu z 6 standardowych paluszkow (lub tez takich aku), 1 lub 2 akumulatorow EN-EL 3. Zachowane jest oczywiscie mocowanie statywowe. Jakosc wykonania jest niestety troche gorsza niz oryginalnych produktow Nikona ale nie jest zle. Mnie sie podoba i juz taki mam
    Pozdrawiam Karol

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •