Pany, sezon się zbliża...
Pytanie brzmi - jak wozicie sprzęt na moto? Plecak, kufer, tankbag? Mowa oczywiście o lustrze i 2-3 szkłach.
Za fotkę poglądową byłbym wdzięczny![]()
Szukaj
Pany, sezon się zbliża...
Pytanie brzmi - jak wozicie sprzęt na moto? Plecak, kufer, tankbag? Mowa oczywiście o lustrze i 2-3 szkłach.
Za fotkę poglądową byłbym wdzięczny![]()
Ostatnio edytowane przez mishieck ; 04-02-2012 o 20:37
Skontaktuj się z nami