Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Z pokazanych myślę, że nr 9 jest ok - najbardziej mi się podoba.

    D70s moim zdaniem można używać na iso 1600, o ile dobrze się naświetli kadr - jak masz 50/1.8, to nie powinno być problemu Tzn. ja jakiś czas temu robiłem zdjęcia takim zestawem i na iso 1600 (szumy są "brzydkie" tylko na ciemnych powierzchniach, a na jasnych ich za bardzo nie widać).

  2. #22

    Domyślnie

    Jak na pierwszy raz to nieźle. Aczkolwiek wrażenie jest takie, żę fotki są z kilku róznych imprez.
    Fajna 10 i 19.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Konopka Zobacz posta
    w tym że zdjęcia z jednego danego reportażu powinny trzymać się podobnego stylu w obróbce a nie każde z innej parafii
    Jest to dla mnie jakiś argument Myślę, że robiłem tak, żeby ukryć jak najwięcej swoich niedociągnięć, więc żeby coś z tego zdjęcia było to musiałem się pobawić suwakami. Idąc za twoją radą pozmieniałem cześć z tych "z innej parafii".


    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    mazielony
    Masz kłopot ze zbalansowaniem światła zastanego z błyskiem lampy.
    Wiem, że mam z tym duży problem. Sam oglądając te zdjęcia stwierdziłem, że bezmyślnie ustawiałem lampę.

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    mazielony
    Tymczasem pod każdym względem jesteś w fotograficznym przedszkolu, w grupie młodszej
    hehe powiedziałbym, że mama dopiero stoi ze mną w kolejce do zapisu

  4. #24

    Domyślnie

    1. niespójna obróbka, tłumaczył to Tomcio Konopka, więc wiesz o co chodzi
    2. światło makabra, walenie lampą w ten sposób jak widać na załączonych zdjęciach to nie jest dobry sposób na fajne zdjęcia...
    generalnie słabo, a warunki miałeś całkiem całkiem, bo widać że fajny kościół, fajna sala i goście się bawili
    rozumiem że początki, każdy z nas od czegoś tam zaczynał, choć ja starałem się od początku trzymać jeden styl obróbkowy w całym materiale reportażowym...
    powodzenia... na razie słabo...
    ..Nikon...

  5. #25

    Domyślnie

    9 się jakoś broni. Z 20 jesteś zadowolony? Ja takich zdjęć bym nie pokazał PM, może dlatego nie robię za ślubnego
    D700/D300s/D50

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez durom Zobacz posta
    Ja takich zdjęć bym nie pokazał PM, może dlatego nie robię za ślubnego
    Bierz pod uwagę, że oni mi za to nie płacili, a "prawdziwe" foto będą mieć od wynajętego fotografa. Także bez przesady z tym nie pokazywaniem

  7. #27

    Domyślnie

    A co to ma do rzeczy? Czy za darmo czy płatne nie zmienia jakości tych zdjęć. Ja osobiście bym ich nie pokazał.
    D700/D300s/D50

  8. #28

    Domyślnie

    Panowie mistrzowie!
    Kolega zrobił pierwszy raz taką imprezę dla znajomych. Pokażcie swoje fotki z debiutu, to też je pooceniamy. Zobaczymy czy są takie ach i och... Zamiast spokojnie doradzić i wskazać właściwą drogę tworzycie ideologię. Po to jest to forum, aby sobie pomóc. Ja na pierwszej swojej imprezie napewno nie zrobiłem lepszych.
    Myślę, że młodym fotki będą się podobały. Musisz popracować nad WB, światłem błyskowym i obróbką. Podstawy widać, że masz. Teraz tylko praca i praca.
    Pozdrawiam.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #29

    Domyślnie

    chyba tylko 9 się broni, chociaż są wielkości znaczka pocztowego...
    sporo gratów

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    Robię śluby. Nawet jak ktoś twierdzi, że nie przeszkadza to i tak przeszkadza. Po kadrach widzę że na bank przeszkadzał szczególnie na sali.
    Ja sobie oczywiście radzę, lecz zawsze dziwię się że ludzie tak nie ufają wybranym fotografom. Chcą mieć więcej, więcej. Tylko po co? Pytam po co?
    Zgodze się z Tobą Ostatnio byłem na weselu,zrobiłem ponad 200 zdjeć, to na zwykłego weselnego gościa wydaje mi sie,że dużo. Widać bylo,że delikatnie głownemu przeszkadzałem,ale obyło się jakoś bez nerwow i on jakoś sobie poradził.Pytasz po co ludzie chcą więcej? Poprostu, idą na ilość a nie na jakość.Niestety za dobrego fotografa ślubnego trzeba zapłacić,wiem coś o tym bo w ostatnia niedziele razem z Narzeczona wybieraliśmy
    D90/N50 1.8D/T17-50 2.8/Nissin Di622 MII

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •