Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: jaki statyw?

  1. #1

    Domyślnie jaki statyw?

    potrzebuję statywu do robienia zdjęć mebli kuchennych w małych pomieszczeniach, waga i ergonomia nie ma znaczenia

  2. #2

    Domyślnie

    Rozumiem, że fotografowanie mebli kuchennych wymaga specjalistycznego statywu, a problem wyboru sprzętu do takich zastosowań jest na tyle wyjątkowy, że wymaga założenia oddzielnego tematu?

  3. #3

    Domyślnie

    nie do końca, ale nie wiedziałem że ten portal jest tylko dla fachowców, ja szukam porady

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrwozniak Zobacz posta
    potrzebuję statywu do robienia zdjęć mebli kuchennych w małych pomieszczeniach, waga i ergonomia nie ma znaczenia
    To co ma znaczenie, w jakim kierunku mają iść porady ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrwozniak Zobacz posta
    nie do końca, ale nie wiedziałem że ten portal jest tylko dla fachowców, ja szukam porady
    Jutro przyjdzie ktoś drugi i zapyta o statyw do fotografowania garnków, w niedzielę o statyw do fotografowania firanek i zasłon, a w poniedziałek rybek akwariowych. Na forum jest cała masa wątków o statywach. Zadałeś sobie chociaż trochę trudu i je przejrzałeś? Czy z góry uznałeś, że Twój problem jest wyjątkowy i wymaga oddzielnego wątku?

    O statywach napisano już tutaj tyle, że spokojnie dowiedziałbyś się czegoś dla siebie. A jeśli nie, to ewentualnie mógłbyś dopisać swój problem do któregoś z istniejących już wątków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •