Witam, i z góry przepraszam jeśli nie w tym miejscu albo już było ale nie mogę znaleźć. Mój problem polega na tym, że kupiłem pilot JJC RM-E2 (http://allegro.pl/pilot-do-nikon-d90...078706877.html) i niestety nie odpala aparatu (nikon D-90). Dioda w pilocie świeci, aparat ustawiony jak w instrukcji i nici. Jeśli jest jakiś myk o którym nie wiem to proszę o porady. Wiem że mogłem kupić inny czytaj oryginalny ale tak wyszło. Za konstruktywne podpowiedzi z góry dziękuję.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami