Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grygolas Zobacz posta
    dzięki za rady. Kupiłem wspomnianego gianta
    bardzo dobrze zrobiłeś. Górale teraz są na topie, a dzieciakowi w wieku 8 lat bardziej zależy na pokazaniu się na podwórku niż na cechach użytkowych roweru. To dobry sprzęt na start. Jeśli młody biker połknie bakcyla napierania na pedały przyjdzie czas na zastanowienie się nad następnym zakupem. Wtedy już nastoletni sam ci podpowie jaka jest jego wymarzona konfiguracja. Ale na tą wymarzone zestawienie komponentów kasę zacznij zbierać już dzisiaj To hobby potrafi być nie mniej drogie od fotografii
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anion Zobacz posta
    . Jeśli młody biker połknie bakcyla napierania na pedały
    to sie zapisze do prawicowej partii

  3. #13

    Domyślnie

    mamy już taki wątek:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=140181

    proszę pisać w nim.
    ten zamykam.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •