Witam,nie mam zielonego pojecia na temat monitorow,jaki mozecie polecic dobry monitor do 600zl.Monitor potrzebny glownie do obrobki zdjec.
pozdrawiam
Szukaj
Witam,nie mam zielonego pojecia na temat monitorow,jaki mozecie polecic dobry monitor do 600zl.Monitor potrzebny glownie do obrobki zdjec.
pozdrawiam
o zjadłeś jedno zero
no dobra nie będę szydził edit : w odpowiednim wątku, w odpowiednim dziale ...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=32374
Czyli dobry monitor mozna kupic od 2 tys zl? Nie ma nic taniej?
sa - ale nie bedą dobre![]()
Albo pogadaj z kol Tom01. On prawdę Ci powie![]()
nic...
Tego to niech raczej nie robi bo załatwi sobie chorobę psychiczną połączoną z doglębnie zakorzenionym przekonaniem że oddawanie moczu jest przereklamowane....
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami