Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Monitor do 600zl

    Witam,nie mam zielonego pojecia na temat monitorow,jaki mozecie polecic dobry monitor do 600zl.Monitor potrzebny glownie do obrobki zdjec.
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rokus1 Zobacz posta
    Witam,nie mam zielonego pojecia na temat monitorow,jaki mozecie polecic dobry monitor do 600zl.Monitor potrzebny glownie do obrobki zdjec.
    pozdrawiam
    o zjadłeś jedno zero


    no dobra nie będę szydził edit : w odpowiednim wątku, w odpowiednim dziale ...

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=32374

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli dobry monitor mozna kupic od 2 tys zl? Nie ma nic taniej?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Dorzuć niecałe 200 i kup Dell'a 2312.

  6. #6

    Domyślnie

    Albo pogadaj z kol Tom01. On prawdę Ci powie
    nic...

  7. #7

    Domyślnie

    Tego to niech raczej nie robi bo załatwi sobie chorobę psychiczną połączoną z doglębnie zakorzenionym przekonaniem że oddawanie moczu jest przereklamowane....

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rokus1 Zobacz posta
    Witam,nie mam zielonego pojecia na temat monitorow,jaki mozecie polecic dobry monitor do 600zl.Monitor potrzebny glownie do obrobki zdjec.
    pozdrawiam
    Ponad 4 lata na forum i takie pytanie w cafe.
    Kolega pokazał gdzie o tym piszemy:
    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    no dobra nie będę szydził edit : w odpowiednim wątku, w odpowiednim dziale ...

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=32374
    tam pytaj
    zamykam
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •