Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wrześniowe repo ślubne

    Hej
    wrześniowy ślub Izy i Miłosza. Tutaj wrzucam 10 zdjęć. Po więcej zapraszam chętnych na bloga

    zdjęcia robię

  2. #2

    Domyślnie

    Naprawde milo popatrzec na takie zdjecia,niby jak wiele takich zdjec slubnych(przygotowania w domu ,kosciol itd)ale te ladnie uchwycone ,niebanalne,naturalne,swietne kolory,chetnie zobaczylbym jakis plener.pozatym niebanalne uczesanie panny mlodej,ladnie pokazana suknia slubna na zdjeciu nr.9.Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo fajne, dla mnie wygrywa jednak 8, świetnie uchwycone i ładne B&W

    pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Całość jest bardzo fajna, ale najlepsza jest końcówka Pozdrawiam

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Krzyśku, bardzo lubię oglądać Twoje zdjęcia.
    Za moim poprzednikiem - chciałabym wyróżnić 3 - bo trzeba mieć odwagę, żeby pokazać zwykły blok (często można się spotkać z krytyką, która wcale nie dotyczy zdjęć, tylko tego, ze zdjęcia mniej się podobają ze względu na miejsca). Tymczasem nawet zwykły blok można zamknąć w dobrym kadrze, który na dodatek opowiada historię, przez uwzględnienie gapiów. Widziałabym to raczej w BW, niemniej jednak pomysł i wykonanie BDB.
    8 jest świetna, bo jest, i to wszyscy zauważyli .
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki wszystkim za odwiedziny

    Cytat Zamieszczone przez Iza Górska Zobacz posta
    Krzyśku, bardzo lubię oglądać Twoje zdjęcia.
    Za moim poprzednikiem - chciałabym wyróżnić 3 - bo trzeba mieć odwagę, żeby pokazać zwykły blok (często można się spotkać z krytyką, która wcale nie dotyczy zdjęć, tylko tego, ze zdjęcia mniej się podobają ze względu na miejsca). Tymczasem nawet zwykły blok można zamknąć w dobrym kadrze, który na dodatek opowiada historię, przez uwzględnienie gapiów. Widziałabym to raczej w BW, niemniej jednak pomysł i wykonanie BDB.
    8 jest świetna, bo jest, i to wszyscy zauważyli .
    Iza niezmiernie mi miło, Twoja ocena jest dla mnie bardzo ważna, a miłe słowa cieszą niezwykle.
    Jeśli chodzi o trójkę to nie zawsze robi się zdjęcia w apartamentach, pałacach, katerach. Ja zazwyczaj pracuję właśnie w takich blokach, malutkich mieszkaniach. Gdybym miał tego nie pokazywać niewiele do pokazania by mi zostało
    zdjęcia robię

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie 8-emeczka KLASA

    Można sie gapić i gapić
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo miło się ogląda, kadry ciekawe, a obróbka trafia w moją estetykę - najnaturalniejsze z przyjemnych, ładnych kolorków, jeżeli wiecie co mam na myśli
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajna ta 3. Zawsze chciałem takie zrobić, ale nigdy kąt nie był właściwy. Co prawda u Ciebie, też nie jest jeszcze idealnie, ale najlepiej jak do tej pory widziałem. Zazdroszczę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •