Zdarza się, nawet dość często, że siedząc przy kompie coś mi wpadnie go głowy a potem oczywiście zapominam. Dlatego przydał by mi się jakiś program lub rozszerzenie do Firefoxa w którym mogę sobie zapisać notatkę i ustawić alarm lub nawet wysłanie maila z przypomnieniem. Springpad dawałby radę ale nigdzie nie znalazłem właśnie opcji przypomnienia. Znacie takie bajery ?