Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ground pod

  1. #1

    Domyślnie Ground pod

    1
    SKM-2 Skimer ground pod
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=3ytE_3Saabk
    Plastik cena ~80£
    Lepiej stara patelnie przerobic ale odwrotnie bedzie mozna wypoziomowac wciskajac ja.Wywiercic otwor,wstawic gwint koszt niewielki.

    2
    Kirk low pod
    http://www.kirkphoto.com/Kirk_Low_Pod.html
    Wyglada na solidne cena ~140£

    3
    Jobu SGP Scorpion Ground pod
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...round_Pod.html
    Jak wyzej cena ~100£

    Pierwszego raczej nie biore pod uwage,dwa nastepne ciekawe ale czy warte swojej ceny?
    Jak to wyglada w terenie,korzysta ktos z Was z takich lub innych?
    out of the body
    OM10+S28-70

  2. #2

    Domyślnie

    Nie znam się na tym, nie interesowalem sie - nie fotografowalem nigdy z tymi statywami, a do kamery to moge statyw rozwalic na maxa i mam to samo

    ...ale linka podeśle

    http://foto-ptaki.pl/index.php?optio...424&Itemid=223

    http://fotoptaki.art.pl/viewtopic.php?t=915

    Na zdrowie !

  3. #3

    Domyślnie

    Ta lopatka z pretem ciekawa,tu bede mial spore problemy 20cm glaba a pod nia gruz.
    Statyw wiecej wazy i nie poreczny.
    Czekam na srube a jak przyjdzie to skrece patelnie.
    out of the body
    OM10+S28-70

  4. #4

    Domyślnie

    Podeslij potem dla mnie fotki

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Tutaj można zamówić sobie takie akcesoria robione przez polaka. http://fotoptaki.art.pl/viewtopic.php?t=1566 a tutaj dokładniejszy opis http://fotoptaki.art.pl/viewtopic.ph...er=asc&start=0 w dziale testy jest nawet porównanie z amerykańską plastikową wersją.

    Ja podobnie jak U-CUT, przerobiłem patelnię ale trochę inaczej.

  7. #7

    Domyślnie

    Właśnie nabyłem tę konstrukcję z linku powyżej.Hubert Gajda-konstruktor-bardzo rzeczowy ,terminowy i porządny człowiek.
    Groundpod wykonany bardzo solidnie i dokładnie.Na razie nie miałem okazji sprawdzić go w terenie ale próby w domu wyszły super!!
    Atrakcyjna cena (200 zł) , dużo taniej niż "oryginał" a przy tym wydaje mi się solidniejszy.
    Zdecydowanie polecam tą konstrukcję.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •