Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zmiana bootloadera z Grub'a na Windows. Jak?

    Jak w tytule jak to zrobić. Gdzieś, kiedyś, podczas przeglądania internetu znalazłem post w który ktoś proponował innej osobie właśnie takie coś zrobić, za pomocą jakiegoś windows-owskiego programu typu Partition Master. Mnie by się teraz to przydało ale jak jest potrzeba to znaleźć się nie da oczywiście. Jakby ktoś wiedział jak to zrobić i za pomocą czego oczywiście to byłbym wdzięczny za podpowiedź. Tylko musi być to zrobione z poziomu windowsa nie linuxa ponieważ ten mi właśnie nie działa! Aha i partition magic odpada chciałem przed chwilą uruchomić i nie wiedzieć czemu nie działa (pobierany z dobreprogramy.pl nigdy nie miałem problemu z programami z tej strony..).
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    I da się go uruchomić tylko z płyty w moim wypadku bootującego pendriva (dysk startowy windowsa)? bo z tego co widzę to właśnie tylko tak ale może znasz jakieś inne możliwości
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  4. #4

    Domyślnie

    http://neosmart.net/EasyBCD/ poszukaj tego programu mi pomógł
    D3100 | 18-55 | Helios 44-2 |Velbon DF-60

  5. #5

    Domyślnie

    karol1981 włączyłem ten program i wyświetla mi że jest tylko jeden bootloader i to windowsa a z tego co mi wiadomo to GRUB jest u mnie głównym bootloaderem.
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •