Szukaj
szkoda patyka na drugim
Piękne kolory i bardzo świetliste te zdjęcia i klimatyczne - gratuluję
model badzo na tak
nie dalo sie go podejsc troche inaczej ?
pozdrawiam
nikony dwa i jakies szkła
to nie zoo,niestety gesty las, śnieg, każdy ruch szybko reagowały gdyż podchodziłem cale stado
Piękne spotkanie,dobre,naturalne zdjęcia.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Sorry, ale tym razem w mojej ocenie zdjęcia Ci nie wyszłyJest różnica miedzy zdjeciem naturalnym...a "gniotem". Nie tym razem. Widziałem ładniejsze byczki w Twoim wykonaniu!
Oj,będzie się działo....będzie się na czym uczyć....różnica miedzy zdjeciem naturalnym...a "gniotem".![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami