Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mokry las

  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie Mokry las

    .....czyli szarości ciąg dalszy. Zapraszam
    1


    2


    3

  2. #2

    Domyślnie

    szkoda patyka na drugim

  3. #3

    Domyślnie

    Piękne kolory i bardzo świetliste te zdjęcia i klimatyczne - gratuluję
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  4. #4

    Domyślnie

    model badzo na tak
    nie dalo sie go podejsc troche inaczej ?

    pozdrawiam
    nikony dwa i jakies szkła

  5. #5
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    to nie zoo,niestety gesty las, śnieg, każdy ruch szybko reagowały gdyż podchodziłem cale stado

  6. #6

    Domyślnie

    Piękne spotkanie,dobre,naturalne zdjęcia.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Sorry, ale tym razem w mojej ocenie zdjęcia Ci nie wyszły Jest różnica miedzy zdjeciem naturalnym...a "gniotem". Nie tym razem. Widziałem ładniejsze byczki w Twoim wykonaniu!

  8. #8

    Domyślnie

    różnica miedzy zdjeciem naturalnym...a "gniotem".
    Oj,będzie się działo....będzie się na czym uczyć....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Oj,będzie się działo....będzie się na czym uczyć....
    Nie wiem jak Ty, ale ja wiedzialem o wiele lepsze zdjęcia w wykonaniu Timiego... i jezeli mi sie fota nie podoba to to mówię nie wiem jak Ty. Ale nie ma co polemizować. Każdy ma swój gust. (ale wiadomo jeden tylko jest słuszny )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •