Szukaj
Soczewki ciut mocno. Całość lekko w prawo. Poza tym też dobra.
Jesteś pewien, że bw a nie jakaś sepia?
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Jakaś tam bichromia, jeśli można tak mówić o zdjęciach cyfrowych. Albo B&W z zafarbem.Wiadomo o co chodzi.
Jest dobrze, w prawo nad ramieniem oraz pod nosem i niektórymi włosami. A do tego świnia z włosami.
Zaglądam tu z ciekawości, ale to chyba naprawdę nie ten moment, miesza mi się...
sepia najgorsze fuj, bw ze splitem
mOSAd, daj w prawo i zobaczysz, że źle:>
Ja tam lubię takie koncepcje.
Nie ma sensu na siłę przyciemniać, zdjęcie jest git, tylko potrzeba trochę czasu, żeby się z tym pogodzić:>
Skontaktuj się z nami