Witam mam pytanka do użytkowników d300s jak wam śmiga auto wb?mi kiepsko(w d300 którego miałem było o niebo lepiej z wb)wczoraj jak byłem na ptakach zrobiłem fote testową na auto wb i wyszła tragedia niebieski zafarb,przestawiłem na pochmurny i była bajka...szkoda ze skasowałem foty bo bym wstawił
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami