Wszelkie komentarze mile widziane...
Szukaj
Wszelkie komentarze mile widziane...
D70S|50/1,8|F65|28-80|SLIK Pro 500DX .... poprostu amatorszczyzna
jak na moje to zdjecie z lampa + jakis filtr z PS
mnie sie nie podoba, moze i wyszlo troche smutnie/ponuro ale ale,,,
no nie bardzo, za dużo to się nie napracowałeś, co nie znaczy że zawszcze trzeba. ćwicz dalej...
yhm, jak wyzej
TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
Pozdrawiam Piotrek
wyżej wyżej
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami