http://www.youtube.com/watch?v=WpfDnYI9Sew
Wydaje mi się że również na łamach naszej forumowej społeczności, powinno się o tym wspomnieć,
jak również zaapelować do wszystkich, żeby starali się zrobić cokolwiek, na rzecz wolności internetu,
bo przecież najgorsza jest bezczynność...
Szukaj




Skontaktuj się z nami