Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie Tczew 19-20 maja 07.

    Zapraszam wszystkich forumowiczów nikona z 3-miasta i spoza niego na cykliczną już imprezę w Tczewskim Centrum Kultury. Organizatorem jest T.C.K. i portal foto-grafik.pl którego jestem moderatorem i opiekunem. W planie są 2-dniowe warsztaty pod wspólnym kryptonimem "portret" , oraz ekspozycja prac forumowiczów foto-grafika. Otwarcie wystawy 19 maja około 17:00, warsztaty foto od rana od godziny 11 do 15-stej.W niedzielę o ile siły pozwolą i dopiszą modelki kontynuacja warsztatów. Dojazd, noclegi i wikt we własnym zakresie.Wszelkie pytania na pw, lub na gg. Pozdrówki i zapraszam do wspólnej zabawy w maju.

    P.S.
    Relacja z poprzedniej imprezy tutaj

  2. #2
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    717

    Domyślnie

    A jaki jest ew. koszt samej imprezy?
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  3. #3
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    Jak w ogloszeniu - tylko Twoje koszty dotarcia, zjedzenia czegos i noclegu o ile Cie interesuje. Za wstep sie nie placi ani za udzial w warsztatach.

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem zainteresowany mieszkam w Tczewie i myślałem, że tym miescie nic sie nie dzieje.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    No to ja się pojawię.
    zapisy są jakieś? czy po prostu należy przyjechać?
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  6. #6
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    nie ma zapisow wsrod ludzi spoza portalu mojego, wez aparat i poprostu wpadnij pofocic mozesz zabrac modelki jakies hehe.

  7. #7

    Domyślnie

    A z tymi to moze być problem, bo jedna to mi nawet w domu nie chce pozować, a jak obce zabiore to ta jedna się obrazi i nie warto

    a tak na serio to pomyślimy.
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  8. #8

    Domyślnie

    Ja jestem chętny.
    Jaki czas zakończenia 19, a w jakich godz 20.05.
    Jak ewentualnie z noclegiem? Czy masz jakieś namiary? Jakie koszta?
    Dzięki
    nikon

  9. #9

    Cool

    Cytat Zamieszczone przez Riki Zobacz posta
    Jak ewentualnie z noclegiem? Czy masz jakieś namiary? Jakie koszta?
    Dzięki
    We własnym zakresie.
    W tym terminie problemów nie będzie żadnych - a tak poza tym to daleko nie masz.
    Chyba że integracja będzie to trzeba będzie pomyśleć
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  10. #10
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    Robimy indywidualnie sobie juz teraz rezerwacje w jakims tam hoteliku, czy internacie. Co do noclegu to jest problem , bo buduja w okolicach Tczewa autostrade i wszystkie tansze miejscowki sa juz zajete przez firmy budowlane.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •