Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Studio w okolicach Krapkowic, Gogolina, powiat Krapkowice

    Witam

    Jest tu może ktoś z opolskiego, a jeszcze lepiej z powiatu krapkowickiego, kto wie cos o studiu fotograficznym do wynajęcia na godziny/dni?
    A jeśli takowego nie ma, to może warto by stworzyć takowe? Byliby chętni?
    A może byliby chętni na wynajem, gdybym dajmy na to nawet ja takie zorganizował, urządził....?
    Co Wy na to?


    //Mam nadzieję, że w dobrym dziale wątek założyłem, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniejszego miejsca//
    Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
    D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
    D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
    Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX

  2. #2

    Domyślnie

    w opolskim nie ma rynku na tego typu przedsięwzięcia.
    kilka razy widziałem pogrzeb takich pomysłów. sam nawet byłem kiedyś jego gorącym zwolennikiem.
    ale ekonomia sprowadza takie pomysły na ziemię.
    na opolszczyźnie to nie ma sensu. no chyba, że chcesz dopłacać do interesu.
    po prostu nie ma tu rynku na tyle chłonnego, by pomysł studia foto mógł się utrzymać (nie piszę nawet o zarabianiu)
    no chyba, że masz zakład foto i dłubiesz w paszporotwych, odbitkach i jakichś-tam-jeszcze...

    we wro to się może udać.
    na opolszczyźnie, do tego w krapkowicach - jakoś tego nie widzę.

    pozdrawiam
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  3. #3

    Domyślnie

    Witam .jestem z Krapkowic i z tego co wiem to takiego czegoś nie ma .Troszeczkę param się takim czymś jak fotka ślubna ale tak jak pisze nonnatus trudno z tego wyżyć ,jak chcesz nawiązać jakiś temat czy współpracę to jesteśmy otwarci. tutaj masz dwie stronki zapraszam do oglądnięcia www.jur432.flog.pl/pf/ i jeszcze www.fartis.pl i ewentualnie może razem coś da się zrobić w końcu Opole nie daleko.pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •