Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie D200 battery info

    Witam,
    zakupiłem nikona d200 i mam pewną zagwozdkę...
    Wszystko działa w nim jak należy, poza jednym małym mankamentem.
    Nie wyświetla mi się informacja na temat stanu naładowania akumulatora,
    obecnie posiadam w nim zamiennik, ale w pracy sprawdzałem na oryginalnym nikonowskim aku.
    Zrobiłem update i nadal nic...
    Ktoś może ma pomysł jak temu zaradzić?
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    Nikt nic nie wie?
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  3. #3

    Domyślnie

    Masz samo body, czy może z dołączonym gripem?

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    samo body
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  5. #5

    Domyślnie

    Akumulatory, które testowałeś są na 100% oryginalne ? Wyświetla Ci się coś w miejscu gdzie powinny być procenty ? Spróbuj przetrzeć styki akumulatorów i te zewnątrz body. Możesz też zaktualizować firmware body do najnowszej wersji.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    testowałem z oryginalnym aku który był w zestawie z d300, update robiłem, a styki są czyste.
    W miejscu gdzie powinna być informacja na monitorze monochromatycznym nie ma nic,
    natomiast w menu, zakładka "battery info" jest w kolorze szarym (czyt. niedostępna )
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  7. #7

    Domyślnie

    Skoro robiłeś uaktualnienie firmware i nic to nie dało to wina musi być w elektronice. Pozostaje albo wysyłka do serwisu, albo noszenie ze sobą drugiej baterii i ładowanie przed każdym wyjściem z aparatem - prądożerność D200.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    Znając serwis to będą chcieli wymienić całą płytkę główną za bagatela 500 zł albo lepiej...
    chyba taniej wyjdzie kupić od groma zapasu prądu...
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  9. #9

    Domyślnie

    Zareklamuj body u sprzedawcy. Jesli nic Ci o tym nie mowil przy sprzedazy, to jest to niezgodnosc z umowa.
    Przyjrzalbym sie srodkowemu stykowi w body. Moze jest podgiety, albo ma nalot.
    Mialem tak z gripem.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  10. #10

    Domyślnie

    Ups, doczytałem uważniej wątek. Wpis do zignorowania.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •