Witam. Zastanawiam sie nad kupnem aparatu. Fotografuje wszystko w roznych warunkach. Mocno zastanawialem sie nad nikonem D300s. Jedyny problem jest taki, ze przy moim budzecie nie stac mnie na dobre obiektywy. Z tad moje pytanie czy lepiej kupic slabsze body (np D200) i zainwestowac w lepsza optyke?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami