Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki za opinie-właśnie rozpakowałem R3000, chyba trochę żałuję ,że nie zdecydowałem się na 7890(nieoprocentowana pożyczka u teściowej na kilka lat, a miejsca dla tego lewiatana vel czołgu mam dużo), bo przecież "łatwiej kij obcinkować niż go pogrubasić".

  2. #12

    Domyślnie

    No jak ja bym miał taką teściową to d4 już bym pewnie przedpłacał

  3. #13

    Domyślnie

    Wybór teściowej to wszak jedna z ważniejszych decyzji w życiu.
    Ale drukuje ten epsonik naprawdę nieżle- i co najważniejsze kolory takie jak na monitorze- w końcu. No prawie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •