Close

Strona 336 z 355 PierwszyPierwszy ... 236286326334335336337338346 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 351 do 3 360 z 3545
  1. #3351

    Domyślnie

    Czas poświąteczny jest świetną okazją do odwiedzin czterołapów Była zbiórka, nawet kilka, udało się załatwić busa, to i kilka zdjęć powstało



    Na rozgrzewkę Samba. Reszta wkrótce

  2. #3352
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2017
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    85

    Domyślnie

    Mój pupil...Kastorkastor.jpg

  3. #3353

    Domyślnie

    Relację z wczorajszej wizyty zacznę smutnym wnioskiem, że ludzie to jednak świnie... No bo jaki normalny człowiek podrzuca do schroniska zadbaną, dobrze wyglądającą suczkę w ciąży, która rodzi w schronisku takie cudeńka...









    Zapewne nie pasowało rdzenie przed świętami, więc ciach psa do schroniska w nocy... Miejmy nadzieję, że jak poprzednio i tym razem, wszystkie znajdą ciepły dom jak najszybciej. Są urocze...



    CDN...

  4. #3354

    Domyślnie

    Poród przed świętami nie pasuje ale wysterylizować suczki też się takiemu nie chce Kalendarze piękne, czy jest możliwość zdalnego zakupienia takiego kalendarza przez kogoś kto mieszka daleko od Waszego schroniska?


    Ode mnie świąteczno - sylwestrowy Veli

    DSC_9165.jpg
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  5. #3355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Relację z wczorajszej wizyty zacznę smutnym wnioskiem, że ludzie to jednak świnie... No bo jaki normalny człowiek podrzuca do schroniska zadbaną, dobrze wyglądającą suczkę w ciąży, która rodzi w schronisku takie cudeńka...

    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...zczeniak_1.jpg

    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...zczeniak_2.jpg

    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...zczeniak_3.jpg

    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...zczeniak_4.jpg

    Zapewne nie pasowało rdzenie przed świętami, więc ciach psa do schroniska w nocy... Miejmy nadzieję, że jak poprzednio i tym razem, wszystkie znajdą ciepły dom jak najszybciej. Są urocze...

    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...Szczeniaki.jpg

    CDN...
    Przeurocze. Jest coś takiego w tych szczeniakach w ich spojrzeniu, że serce mięknie.

  6. #3356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suomi Zobacz posta
    Kalendarze piękne, czy jest możliwość zdalnego zakupienia takiego kalendarza przez kogoś kto mieszka daleko od Waszego schroniska?
    Oczywiście Wejdź na stronę fundacji Małych Braci (www.malibracia.org) i tam możesz zamówić i z pewnością Ci wyślą. Jakby się okazało, że już nie ma, to daj mi na PW znać który chcesz i gdzie mam wysłać, mam jeszcze jakiś zapas

    Cytat Zamieszczone przez suomi Zobacz posta
    Ode mnie świąteczno - sylwestrowy Veli
    Cudnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Przeurocze. Jest coś takiego w tych szczeniakach w ich spojrzeniu, że serce mięknie.
    Jeden mi się schował w kapturze od kurtki... Są rozkoszne i nieporadne jak małe dzieci (mam w tym zakresie świeże doświadczenie)

  7. #3357

    Domyślnie

    No to czas na schroniskowe pozdrowienia

    Na początek Kovu, jak zawsze zwariowany i radosny! To pies, który zdecydowanie wyprowadza człowieka na spacer... Nie odwrotnie



    Uciekinier, myślę że jego mordka mówi wszystko



    Samba już pozdrawiała, ale co tam, niech pozdrowi jeszcze raz. Stateczna i dojrzała pani...



    Pepi. Aż gęba się śmieje jak się na niego patrzy w obiektywie!



    Megi jest zaborcza i zazdrosna. Spacer z nią, to spacer z nią



    Tramp pięknie podaje łapę, siada, waruje, ale jak wyczuje, że może biegać...



    Nazwano go Combo. Skradł moje serce, bo wlazł na mnie i chował mi się do kaptura kurtki... Ech... Jeszcze trochę i jakiś ze mną wróci.



    A teraz wielki szczęściarz. Jeszcze nie skumał gdzie jest, a już ma dom! Tobi nie będzie żył w schronisku



    Niewykluczone, że wkrótce znów pojadę. Zaczyna się jakaś zima, a mi się na tych terenach pięknych marzy focenie w śniegu, więc może Jest też od mojego powrotu w tamtym tygodniu wiadomość niedobra... Znów są dwa szczeniaki, tym razem ok 8 tygodniowe, większe. Ktoś je porzucił w rowie, znaleziono je przemarznięte i wyczerpane. Nabierają sił i szukają domu... Ech... Brak słów. Pozdrawiam czterołapów z właścicielami!

  8. #3358

    Domyślnie

    Piękne fotki Zośku i piekna pasja
    Może to nie miejsce ale...czy nie masz delikatnego ff w szkiełku bo w ostatniej serii ostrość delikatnie chyba przed obiektem ?
    Nie mniej świetna robota tak dalej !

  9. #3359

    Domyślnie

    Uciekinier to widać taki, który chętnie poda łapę, ale i mordę może dać


    Wysłałem priva

  10. #3360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    Piękne fotki Zośku i piekna pasja
    Może to nie miejsce ale...czy nie masz delikatnego ff w szkiełku bo w ostatniej serii ostrość delikatnie chyba przed obiektem ?
    Nie mniej świetna robota tak dalej !
    Dzięki Musze się przyjrzeć, bo raczej w statycznych scenach tego nie wyłapałem, a tu jednak każdy pies się szybciej albo wolniej porusza, więc może to wina szybkości AFu w Sigmie 50-100, choć tez nie jest jakiś szczególnie wolny Ale dzięki za uwagę, popatrzę na to z pewnością.

    Cytat Zamieszczone przez Obrazek2000 Zobacz posta
    Uciekinier to widać taki, który chętnie poda łapę, ale i mordę może dać


    Wysłałem priva
    Uciekinier jest przecudowny Choć imię zobowiązuje... Patrzyłem ostatnio ja wychodzi przez płot w schronisku... Zrobił to jak kot Odpowiedziałem

Strona 336 z 355 PierwszyPierwszy ... 236286326334335336337338346 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •