Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie Rescue PRO. Przywracanie zdjec.

    Witam. Posiadam program Rescue PRO (pełna wersia) czy istnieje w nim możliwość przywrócenia zdjęć które zostały usunięte z karty aparatu. Bawiłem sie nim owszem przywraca ale zdjęcia z komputera, nie ma za bardzo możliwości z samej karty. Dziękuję za info. Pozdr

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Przywracanie zdjęć z karty, to jego podstawowe zadanie. Rzecz jasna karta musi być w czytniku, bo wtedy system widzi taką kartę (umownie mówiąc) jak kolejny dysk.

    RescuePro odzyskuje pliki nawet po formacie karty, co mu się chwali. Odzyskałem tak na przykład książkę telefoniczną z karty, jaką mam w telefonie. Z pełnym powodzeniem.

    Karty z aparatu - dzięki bogu - nie musiałem jeszcze nigdy traktować żadnym 'odzyskiwaczem'.
    Ostatnio edytowane przez bombel ; 24-02-2007 o 20:40

  3. #3
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Dziekuje i takiej właśnie odpowiedzi sie obawiałem . Mnialem nadzieje ze uda mi sie to w aparacie bez wyciągania karty, dziękuje za info , pozdr

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Dziekuje i takiej właśnie odpowiedzi sie obawiałem . Mnialem nadzieje ze uda mi sie to w aparacie bez wyciągania karty, dziękuje za info , pozdr
    A czy jest jakiś problem z wyjęciem karty z aparatu...?
    A poza tym - czemu RescuePro nie miałby widzieć karty w aparacie podłączonym kablem do PC?
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Problem jest w tym ze nie posiadam laptopa ani stacji, Rescue nie widzi karty ani aparatu widzi tylko dyski, napedy zainstalowane w pc.

  6. #6
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedzi sprawa sie juz wyjasnila pomogla instrukcji i zmiana opcji usb na mass storage widzi teraz jako dysk pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    ... zgodnie z prawem Murphy'ego: jak wszystko inne zawiedzie, zapoznaj się z instrukcją...
    Krzysztof Paszkiewicz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •