Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Miejskie dwa

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Bardziej jestem za jedynką. Dwójka nie jest zła, ciekawe niebo, ale poprzecinane przez samoloty i to mi przeszkadza.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółty Zobacz posta
    Dwójka nie jest zła, ciekawe niebo, ale poprzecinane przez samoloty i to mi przeszkadza.
    zaraz za budynkami jest london city airport nie da sie uniknac samolotow, na jedynce tez sa

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie drugie mi się podoba za te samoloty.Ładnie

  5. #5

    Domyślnie

    Ehhhh te Canary.......przyzwoite i staranane foty
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #6

    Domyślnie

    1 bardzo sterylna i taka wlasnie ma być, dwójka juz nie ma tego "czegoś"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    1 bardzo sterylna i taka wlasnie ma być, dwójka juz nie ma tego "czegoś"
    Dokładnie tak. Sterylność 1 jest dużym plusem tego kadru. Na 2 po prostu, za dużo się dzieje i zrobił się bałagan
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    Mi się tam obie wersje podobają . Każda inna, ale i każda ma to coś w sobie .
    Na jedynce lepszy, czytaj bardziej czysty kadr oraz jak to Michał słusznie określił, większa sterylność.
    Myślę, że cięcie do formatu 16:9 byłoby dobrym posunięciem .
    Dwójeczka zdecydowanie lepsze światełko posiada i "złociste" budynki. Lubię tak podane miejskie metropolie .
    Tutaj tez bym ciął. Tak powiedzmy do formatu 2:1. Jakoś panoramy z takim motywem w kadrze lepiej mi pasują. Być może przypominają czasy z dzieciństwa i walkę z puzlami 1000, 2000, ... .
    Co do nieba i smug, to ja też zbytnio nie przepadam za nimi. Chociaż rację przyznam Ci Mirku, że pewnie ciężko w tym miejscu o niebo ich pozbawione, to jednak po przycięciu pozbyłbym się ich. Nie jest to jakaś wielka robota, a poprawi to w dużej mierze klarowność i czystość w kadrze .
    Pozdrawiam .

  9. #9

    Domyślnie

    1 jest świetna lubię takie sterylne miejskie kadry
    Na 2 wygumkował bym część tych smug aby poukładać niebo myślę ze poprawiło by to odbiór bo światło pięknie siadło na budynkach kadr tez dobry
    D300|S17-70|S10-20| T100/2.8| T70-300VC|n35 1.8|SB600|NISSIN 866 MARK2|

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prondek Zobacz posta
    1 jest świetna lubię takie sterylne miejskie kadry
    Na 2 wygumkował bym część tych smug aby poukładać niebo myślę ze poprawiło by to odbiór bo światło pięknie siadło na budynkach kadr tez dobry
    ja bym nic nie gumkowała te smugi mają swój urok

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •