Close

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 172
  1. #21

    Domyślnie

    Mnie cena przekonuje do J1, a to wystarczający powód
    FX/DX/CX/www

  2. #22

    Domyślnie

    Tutaj porównanie.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Tutaj porównanie.
    sorki. Albo za dużo wiskacza w siebie wlałem albo to porównanie nie jest czytelne.

  4. #24

    Domyślnie

    Mało czytelne, ale ja bez łyskacza, więc zrozumiałem Jeden i drugi ma swoje plusy, ja jednak nadal nie znalazłem konkretnego (dla mnie) argumentu by dopłacić kupę kasy do wersji V. Parę rzeczy by się przydało w J1, ale skoro potrzebuję "matrycy" do ptaków i zwierzyny (w sumie tylko do tego) to J1 powinien wystarczyć.
    FX/DX/CX/www

  5. #25

    Domyślnie

    trochę się pobawiłem i zauważyłem ciekawą rzecz. Po założeniu przejściówki aparat działa w trybie A z manualnymi obiektywami. Jeżeli normalnie zdejmę obiektyw, na wyświetlaczu pojawia się ostrzeżenie, że nie ma obiektywu i nie można zrobić zdjęcia. Po założeniu przejściówki tego nie ma. Aparat mierzy światło i ustawia czas. Przesłaniałem dziurę ręką i zmieniał się czas. I można zrobić zdjęcie bez obiektywu. A to pozwala podpinać pod niego szkła niesystemowe. Z działającą automatyką. Ciekawe-niedopatrzenie programistów, czy zamierzony działanie?
    Już go widzę podpiętego do Pentacona 300/4.

  6. #26

    Domyślnie

    Fajna rzecz. Jak znam nikona, to prawdopodobnie niedopatrzenie. Za takie ficzery nikon sobie każde słono płacić
    FX/DX/CX/www

  7. #27

    Domyślnie

    a może sprzedaż im nie idzie i próbują w ten sposób zachęcić potencjalnych nabywców?

  8. #28

    Domyślnie

    chciałem zrobić testy z Sigmą 120-400 i zonk. Aparat nie widzi obiektywu. Dzwoniłem do serwisu Sigmy. Jedyne wyjście to wysyłka obiektywu na aktualizację oprogramowania. Z inną Sigmą śmiga aż miło.
    Tak więc testy zostały odłożone na później.

  9. #29

    Domyślnie

    O masz... Kuchnia! Pokaże testy z jakimś krótszym szkłem
    FX/DX/CX/www

  10. #30

    Domyślnie

    tu https://www.dropbox.com/link/17.8uA9...0542091b7fbf1f
    są różniste fotografie z V1. Te z samochodami są robione Sigmą 24-70/28. Pliki prosto z puszki, bez jakiejkolwiek obróbki,
    A tak w ogóle, to ciekawa sprawa z tymi obiektywami Sigmy
    120-400/4,5-5,6 - roczny obiektyw, nie działa
    24/2,8 - stary, działa pomiar, nie działa AF
    24-70/2,8 - półroczny, wszystko działa

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •