Close

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 172
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    waśnie kupiłem tą przejściówkę. Na szybko mogę potwierdzić: działa z dużymi obiektywami. Zarówno Nikona jak i Sigmy. Nie zauważyłem zwolnienia AF, chociaż faktycznie, jest tylko ramka na środku.
    Na próby plenerowe, z 400, przyjdzie czas w niedzielę.
    Zapłaciłem 1079 w AB Foto.
    Coś drogo bo gdzie indziej widzę za 900? a czy taki adapter chiński z ebaya za 170 zł różni się tylko tym że nie przenosi AF/VR? Aparat J1 zmierzy światło z manualem? Bo w sumie trochę myślę o J1 gdy staniały do ok. 1700 zł, może na wiosnę będą jeszcze tańsze.. Przydałby się do spottingu airlinerów w połączeniu z 300/4 (nawet jeśli ostrość manualem)

  2. #12

    Domyślnie

    Przeniesienie AF to malo? W zasadzie bez tego odpada glowna zaleta tej zabawki. Sam pomiar podobno zadziala (podobno nikon zapomnial zablokowac :P ).
    Adapter z ebaya wyglada nieszczegolnie. Na fotkach wyczernienie wewnatrz nie przekonuje.

    Pelna zgoda co do cen. Te sa chore na wszystkie elementy systemu.

  3. #13

    Domyślnie

    Miron, i co z tymi samplami z 400-tką? Jak oceniasz współpracę "jedynki" z obiektywami nikkora? Nie ukrywam, że mocno zastanawiam się nad kupnem którejś z "jedynek", ale tylko w komplecie z przejściówką na bagnet F, żeby mieć długie tele do ptactwa i zwierzyny. Czekam niecierpliwie na Twoje opinię o takiej konfiguracji i jakieś sample najlepiej z jakimiś cropami.
    FX/DX/CX/www

  4. #14

    Domyślnie

    spoko, spoko,
    Trochę mi się poplątał ostatni weekend i nie dałem rady. Próbowałem z jakimś krótkim zoomem Sigmy, daje radę. W sobotę będę miał czas przed południem, na pewno , zrobię trochę testów. Sam jestem ciekaw efektów. Popróbuję też z manualnym szkłem.

  5. #15

    Domyślnie

    Na weekend podobno zapowiadają pogodę, mam nadzieję będziesz miał wystarczająco światełka, żeby testy przeprowadzić. Czekam niecierpliwie
    A Ty posiadasz V1 czy J1?
    FX/DX/CX/www

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Aha. Ja się nad J1 zastanawiam, bo sporo tańszy, a funkcjonalnie podobny, lampy zewnętrznej do niego kupował nie będę
    FX/DX/CX/www

  8. #18

    Domyślnie

    mnie przekonał wizjer. Jakoś nie mogę się nauczyć fotografować "na zombi"

  9. #19

    Domyślnie

    Ja też się tego boję, ale żeby dopłacać tyle kasy dla wizjera? Rozbój w biały dzień, poradzę sobie bez, a w cenie wizjera będę miał przejściówkę właśnie
    FX/DX/CX/www

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Ja też się tego boję, ale żeby dopłacać tyle kasy dla wizjera? Rozbój w biały dzień, poradzę sobie bez, a w cenie wizjera będę miał przejściówkę właśnie
    ee, pewnie są i inne różnice. Trzeba by porównać specyfikacje.
    Coś mnie jednak musiało przekonać do V!, nie tylko wizjer.

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •