Znam się na podatkach tak samo jak na budowie Boeinga a rozliczyć muszę najem lokalu. Zssałem sobie odpowiedni PIT w formie PDF, który służy do składania przez internet. Wpisałem kwotę przychodu i reszta się sama pokazała w odpowiednich rubryczkach. I teraz pytanie - czy on sam wypełnił aby na pewno wszystko co powinno być wypełnione?