Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: e-PIT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie e-PIT

    Znam się na podatkach tak samo jak na budowie Boeinga a rozliczyć muszę najem lokalu. Zssałem sobie odpowiedni PIT w formie PDF, który służy do składania przez internet. Wpisałem kwotę przychodu i reszta się sama pokazała w odpowiednich rubryczkach. I teraz pytanie - czy on sam wypełnił aby na pewno wszystko co powinno być wypełnione?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Znam się na podatkach tak samo jak na budowie Boeinga a rozliczyć muszę najem lokalu. Zssałem sobie odpowiedni PIT w formie PDF, który służy do składania przez internet. Wpisałem kwotę przychodu i reszta się sama pokazała w odpowiednich rubryczkach. I teraz pytanie - czy on sam wypełnił aby na pewno wszystko co powinno być wypełnione?
    A nie masz możliwości sprawdzenia poprawności? W wersji "samodzielnej" e-Deklaracji jest możliwość sprawdzenia, czy wszystkie pola zostały wypełnione.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Było na górze formularza. Czyli mozna słać bez obaw. Sprytne te formularze

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Dzięki Było na górze formularza. Czyli mozna słać bez obaw. Sprytne te formularze
    Sprytne, a do tego nie trzeba generować stosów papieru. I nawet korektę można tak wysłać ;o)
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  5. #5

    Domyślnie

    No dobra. Jak to cholerstwo wysłać ?

    Ściągnąłem wtyczkę do readera ale coś nie wiem co dalej. Pokazuje mi takie opcje :



    ale żadna opcja nie pozwala mi wysłać PITa

  6. #6

    Domyślnie

    a druga pozycja?
    podpisz i wyślij

  7. #7

    Domyślnie

    Byłoby zbyt prosto. To jest opcja do wysłania PITu z kwalifikowanym podpisem do którego potrzebny jest odpowiedni certyfikat. PIT 28, który ja muszę złożyć nie wymaga podpisu. Za to zdecydowanie wymaga wysłania......

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Byłoby zbyt prosto. To jest opcja do wysłania PITu z kwalifikowanym podpisem do którego potrzebny jest odpowiedni certyfikat. PIT 28, który ja muszę złożyć nie wymaga podpisu. Za to zdecydowanie wymaga wysłania......
    W razie W - ściągnij wersję niezależną (tj. aplikację a nie wtyczkę do Readera), tam da się na pewno. Tylko musisz, w ramach weryfikacji że Ty to Ty, wpisać kwotę przychodu za poprzedni rok podatkowy.
    Serio nie ma tego w tej wersji, którą masz? Grubo.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  9. #9

    Domyślnie

    Miałem starą wtyczkę. Ale i tak leżę. Bo trzeba właśnie podać kwotę przychodu za 2010 a niestety nie mam kopii PIT'u za poprzedni rok. Czyli nie wyślę elektronicznie ?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Miałem starą wtyczkę. Ale i tak leżę. Bo trzeba właśnie podać kwotę przychodu za 2010 a niestety nie mam kopii PIT'u za poprzedni rok. Czyli nie wyślę elektronicznie ?
    Nic z tego, nie masz możliwości weryfikacji. Pozostaje Ci poczta.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •