Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Doskonały pastiż relacji z zawarcia zwiąku partnerskiego.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  2. #22

    Domyślnie

    Mam rozumieć , że kolega dopuszcza apriori (co się wykłada - wyprzedzając fakty) do oglądania tego wybitnego dzieła , tylko widzów poprawnych , używających w zachwycie słów " pastiż " i "szaloni".
    Ostatnio edytowane przez greco ; 13-01-2012 o 23:53
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greco Zobacz posta
    Mam rozumieć , że kolega dopuszcza apriori (co się wykłada - wyprzedzając fakty) do oglądania tego wybitnego dzieła , tylko widzom poprawnym , używającym w zachwycie słów " pastiż " i "szaloni".
    ... lub tych, których a posteriori wspomniana gumka nie uwiera.

  4. #24

    Domyślnie

    "Aluzju paniał"- ale , ograniczanie a priori , możliwości krytyki źle się kojarzy .
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greco Zobacz posta
    Mam rozumieć , że kolega dopuszcza apriori (co się wykłada - wyprzedzając fakty) do oglądania tego wybitnego dzieła , tylko widzów poprawnych , używających w zachwycie słów " pastiż " i "szaloni".
    Kolega dopuszcza jak najbardziej szeroko pojętą publikę, jednakowoż zaznaczając, iż dzieło niniejsze nie dla każdego w odbiorze pozytywnym być musi, co a priori zaznaczyć był łaskaw. Poza słownictwem "pastisz" i "szaleni" dopuszcza również inne komplementy, z dużym naciskiem na poprawność tak ortograficzną jak i stylistyczną uwagę swą zwracając


    Anja_G - wyrazy miłości i szacunku niniejszym Ci publicznie wyznaję
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  6. #26

    Domyślnie



    W pierwszym momencie pomyślałem, że to Spinacz Studio znów zawojowuje internet
    NIKON Coolpix S510

  7. #27

    Domyślnie

    Standardowa relacja ze ślubu to przeprawa dla ludzi o mocnej silnej woli wytrwania w oglądaniu jak najdłużej.
    A to pierwsza relacja filmowa ze ślubu którą z przyjemnością oglądnęłam do końca
    Będę polecał ją wszystkim znajomym którzy biorą ślub

  8. #28
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    171

    Domyślnie

    Kozaki!
    :d
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Szkoda, że ja już po ślubie i to sporo. Ale może na rocznice zafunduję sobie takie oto "filmowe cudeńko"

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •