Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Czy to prawda

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Orient Zobacz posta
    lustro nawet nie próbuje się podnieść
    No to kicha. A próbowałeś mu jakoś pomóc?

  2. #12

    Domyślnie

    nic w aparacie się nie rusza
    Lustro nie podnosi się
    popychacz przesłony ani drgnie
    a migawka lekko coś próbuje tak jakby chciała ale nie mogła
    Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.

  3. #13

    Domyślnie

    R.I.P.
    A tak poważnie, padłą migawka albo mechanizm podnoszenia lustra, w jednym i drugim przypadku naprawa jest moim zdaniem nieopłacalna.
    Moja rada szukaj D300 a dla pewności możesz wysłać do serwisu na wycenę.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  4. #14

    Domyślnie

    Popychacz to taniej niż migawka,
    coś takiego;
    http://allegro.pl/silnik-lustra-z-na...043280572.html
    jest, może się przyda, ale diagnozę to musi postawić ktoś obcykany.

    Na pewno jest kolejność jakaś, raczej najpierw lustro, a później migawka, czyli nawet SPRAWNA migawka nie pójdzie bez podniesienia lustra.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •