Szukaj
nic w aparacie się nie rusza
Lustro nie podnosi się
popychacz przesłony ani drgnie
a migawka lekko coś próbuje tak jakby chciała ale nie mogła
Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.
R.I.P.
A tak poważnie, padłą migawka albo mechanizm podnoszenia lustra, w jednym i drugim przypadku naprawa jest moim zdaniem nieopłacalna.
Moja rada szukaj D300 a dla pewności możesz wysłać do serwisu na wycenę.
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
Popychacz to taniej niż migawka,
coś takiego;
http://allegro.pl/silnik-lustra-z-na...043280572.html
jest, może się przyda, ale diagnozę to musi postawić ktoś obcykany.
Na pewno jest kolejność jakaś, raczej najpierw lustro, a później migawka, czyli nawet SPRAWNA migawka nie pójdzie bez podniesienia lustra.
Skontaktuj się z nami