Close

Strona 117 z 117 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117
Pokaż wyniki od 1 161 do 1 164 z 1164
  1. #1161

    Domyślnie

    Według opinii użytkowników i według testów Tamron 85/1.8 jest zdecydowanie najlepszy na rynku w kategorii obiektywów portretowych 85/1.8. Zdecydowanie mniejsza aberracja chromatyczna i lepsza rozdzielczość, a do tego stabilizacja w porównaniu z Nikkorem 85/1.8. Warto się zastanowić czy nie dołożyć trochę kasy i kupić ten obiektyw zamiast Nikkora. Jego mankament to praktycznie brak ofert na rynku wtórnym, więc jeżeli przymiarka była do używki to trzeba się liczyć z większą dopłatą.

  2. #1162

    Domyślnie

    Tamron ze względu na cenę niestety odpada

  3. #1163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OlgaZ Zobacz posta
    Tamron ze względu na cenę niestety odpada
    Jako były użytkownik Nikkora 85 1.8G i obecny użytkownik Tamrona 85 1.8 VC polecam poczekać i dozbierać. Warto

  4. #1164

    Domyślnie

    madebyzosiek, pytałam o tego Nikkora ponieważ wzięłam go dziś na przetestowanie na kilka dni
    Zerknijcie proszę na NEFy z linku poniżej:
    https://drive.google.com/open?id=1d-...cQ_LInCy-6Js3r
    W życiu nie miałam stałki, ani tak jasnego obiektywu, więc kompletnie brakuje mi wprawy i pewnie należy i na to wziąć poprawkę Zdjęcia robione bez statywu. Nie wiem czy na tych zdjęciach to widać, ale wydaje mi się że ma delikatny ff. Stwierdzam to po zdjęciach robionych napisom, szyldom spod ukosa (nie wrzucałam ich do folderu, bo uznałam że są ogólnie zbyt kiepskie i niemiarodajne bez statywu). Robiłam je z ręki więc możliwe, że te milimetrowe przesunięcia ostrości to moja wina. W tym tygodniu będę w Warszawie, mam możliwość podjechać do Studia 5s, tylko pytanie czy warto sobie zawracać głowę. Jak oceniacie to szkło?
    Ostatnio edytowane przez OlgaZ ; 25-05-2019 o 16:18

Strona 117 z 117 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •